Lesopark ČEPERKA

BYT 4A

Mezonetový byt 5+kk o velikosti 115,3 m2 se zahradou o velikosti 624 m2 se nachází ve Viladomě IV. nového rezidenčního projektu Lesopark Čeperka.
Přízemí bytu nabízí obývací pokoj s místem pro kuchyňský kout a jídelnu, pracovnu, toaletu, technickou místnost a předsíň. První patro disponuje 3 ložnicemi, ze dvou pokojů je vstup na balkón 3,5 m2, šatnu, koupelnu s vanou a toaletou.
Byt je orientován na západní, východní i severní stranu. Součástí bytu jsou dvě parkovací stání (1 kryté, druhé venkovní).
Ke každé bytové jednotce náleží podíl na společných prostorách, zastavěném pozemku a zpevněné příjezdové ploše.

Nemovitost můžete koupit ve dvou variantách. V režimu “White walls” a ve “Standardu”.

“White walls” dává budoucím majitelům možnost si nemovitost zcela přizpůsobit vlastním představám. Dokončení interiérů je tedy plně ve Vaší režii.

Definice naší úrovně “White walls”:
kompletní zastřešení domu, včetně světlíkových oken, klempířských prvků, kpl. fasáda domu, včetně oken, vstupních dveří, retenčních nádrží a vsakovacích jímek na dešťovou vodu, zpevněné plochy, tj. příjezdová cesta a 2x parkovací stání pro každou bytovou jednotku, podlahové topení v celém objektu, ale interiér bez obkladů a dlažeb a podlahových krytin, interiérové stěny vč. omítek, bez interiérových dveří, bez kuchyňské linky a ostatních zařizovacích  předmětů; tzn. základní rozvody elektro, vody a odpadů.

“Standard” Výstavba domů je kompletně dokončena na klíč. Vybavení a použité vnitřní materiály naleznete v galerii. Předmětem Vaší koupě je plně dokončený dům. Kuchyňská linka v ceně.
Standardy: kuchyňská linka, podlahová krytina (exkluzivní lamino), dlažba (La Fenice X-beton), sanita (Rino Lima, Olympia Clear, Bruma), apod.

Průkaz energetické náročnosti budovy – kategorie B – velmi úsporná.

 

Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

ID zakázky: 28516-1

  • Dispozice: 5+kk
  • Rozloha: 115 m2
  • Užitná plocha: 115 m2
  • Zahrada: 624 m2
  • Parkování: č. 2
  • Balkón: 3,5 m2
  • Stav: Volný
  • Základní cena: Cena White Walls: Cena White Walls: 6 570 768 ,- Kč
  • Cena ve standardu: 7 766 768 ,- Kč
Kontaktovat makléře