Lesopark ČEPERKA

DVOJDŮM 7B

Polovina rodinného dvojdomu s dispozicí 5+kk o velikosti 174 m2 se zahradou o velikosti 803 m2 se nachází v novém rezidenčním projektu Lesopark Čeperka.
Přízemí domu bude nabízet obývací pokoj s místem pro kuchyňský kout a jídelnu, pracovnu, koupelnu / prádelnu se sprchou a toaletou, šatnu a předsíň. První patro disponuje master ložnicí s vlastní koupelnou, šatnou a balkónem 7 m2, dvě ložnice a koupelnu s vanou a toaletou. V domě je podlahové vytápění s regulací v každé místnosti.
Dům je orientován na východní, jižní a západní stranu. Součástí domu je garážové stání pro 1 automobil.

Nemovitost můžete koupit ve dvou variantách. V režimu “White walls” a ve “Standardu”.

“White walls” dává budoucím majitelům možnost si nemovitost zcela přizpůsobit vlastním představám. Dokončení interiérů je tedy plně ve Vaší režii.

Definice naší úrovně “white walls”:
kompletní zastřešení domu, včetně světlíkových oken, klempířských prvků, kpl. fasáda domu, včetně oken, vstupních dveří, retenčních nádrží a vsakovacích jímek na dešťovou vodu, zpevněné plochy, tj. příjezdová cesta a parkovací stání pro každou bytovou jednotku v ploše zpevněných ploch (zámková dlažba) a garáž, podlahové topení v celém objektu, komín a příprava pro krb či krbová kamna, ale interiér bez obkladů a dlažeb a podlahových krytin, interiérové stěny vč. omítek, bez interiérových dveří, bez kuchyňské linky a ostatních zařizovacích  předmětů; tzn. základní rozvody elektro, vody a odpadů.

“Standard” Výstavba domů je kompletně dokončena na klíč. Vybavení a použité vnitřní materiály naleznete v galerii. Předmětem Vaší koupě je plně dokončený dům. Kuchyňská linka v ceně.
Standardy: kuchyňská linka, podlahová krytina (exkluzivní lamino), dlažba (La Fenice X-beton), sanita (Rino Lima, Olympia Clear, Bruma), apod.

Průkaz energetické náročnosti budovy – kategorie B – velmi úsporná.

 

Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

ID zakázky: 28557

  • Dispozice: 5+kk
  • Rozloha: 174 m2
  • Užitná plocha: 174 m2
  • Zahrada: 803 m2
  • Parkování: č. 1
  • Balkón: 7 m2
  • Stav: Rezervováno
  • Základní cena: Cena White Walls: Cena White Walls: 0 ,- Kč
  • Cena ve standardu: 0 ,- Kč
Kontaktovat makléře