Lesopark ČEPERKA

LOKALITA

KLIDNÁ LOKALITA V MALEBNÉM PROSTŘEDÍ

Křivoklátské lesy nabízí nerušené harmonické bydlení v přírodě, přesto na dosah města. Díky charakteru lokality, moderní architektuře, kvalitním a přírodním materiálům a nadstandardnímu prostoru získáte hodnotné bydlení pro sebe a svou rodinu nedaleko Prahy.

RELAX PRO CELOU RODINU

Obec je zasazena do malebné krajiny obklopené lesy, Lesopark Čeperka je do lesa přímo vsazen a vytváří tak chráněné soukromí v klidném a čistém prostředí. V těsné blízkosti jsou turistické trasy i cyklotrasy, které vybízejí k výletům a relaxaci do oblastí plné lesů, skal, rybníků, řek i potoků povodí Berounky, to vše dává okolní krajině přirozený svěží ráz. Milovníci golfu pak mají nejbližší hřiště pouhé tři minuty od lokality.

NA DOSAH MĚSTA

I přes veškerý komfort přírodního prostředí a klid jste na místě, odkud se jednoduše dopravíte kamkoliv je potřeba. Veškerá občanská vybavenost je ve městě Unhošť (3 km) nebo v Kladně (10 km). Projekt se nachází 15 km od okraje Prahy, do centra je to pouhých 29 km. MHD vás dopraví na stanici metra Hradčanská nebo Zličín.