Lesopark ČEPERKA

O PROJEKTU

MODERNÍ BYDLENÍ V PŘÍRODĚ
Rezidenční bydlení v Lesoparku Čeperka se nachází v obci Nouzov u Unhošti, které s sebou přináší spojení moderního života na dosah centru velkoměsta, a přesto v srdci přírody. Lesy, čerstvý vzduch a nejmodernější stavební materiály vám zajistí spokojené bydlení na dosah chráněné krajinné oblasti Český kras.

Moderní architektura s využitím přírodních materiálů, prostorné pozemky se vzrostlými stromy, jednotné architektonické řešení celé lokality tak, abychom zachovali přírodní ráz krajiny, je zárukou bydlení bez kompromisů s výraznou úsporou energií.

Připravili jsme pro Vás tři druhy bydlení. Oceňujete přednosti bytu se zahradou? Nebo je pro Vás důležitý větší dům a pozemek? Anebo dáváte přednost chráněnému soukromí s nadstandardně prostornou zahradou? Máme řešení pro všechny Vaše představy a přání.

STATICKY A IZOLAČNĚ KVALITNÍ PROVEDENÍ STAVEB
Domy jsou postaveny ze stavebního systému LIVETHERM, který v sobě zahrnuje veškeré prvky nové generace stavění s výbornými hlukově i tepelně izolačními vlastnostmi. Unikátní systém tzv. „sendvičových“ tvárnic z mezerovitého betonu s tepelně izolační vložkou ve formě tvrdého polystyrenu (Styropur alt. Neopor), zabezpečují skvělé zateplení budovy a také tvrdost svrchního pláště budovy.

Bytové domy a dvojdomy jsou rovnoměrně tepelně izolovány, čímž dochází k výrazné úspoře nákladů, průměrná úspora na vytápění je cca 20 %. Tím jsou naše domy nízkoenergetické.
Stropy i střechy jsou provedeny formou betonové desky.
Použitá okna s trojsklem mají vynikající tepelně izolační parametry, jsou odolnější vůči rosení a pronikání hluku.

Více světla zajistí světlíky ve střešní konstrukci.

Použité podlahové topení Heatflow se okamžitě zahřívá v celé ploše, má tak velice krátký a efektivní topný interval, který udržuje ideální teplotu podlahy při nízké spotřebě energie.

STÁTNÍ DOTACE
Střecha domu je připravena na zabudování solárních panelů, což zaručuje snížení nákladů na elektrický proud, energetickou soběstačnost a ohleduplnost k životnímu prostředí a také dlouhou životnost s nízkými náklady na údržbu. Instalaci fotovoltaických panelů podporuje stát svými dotačními programy. Výše státního příspěvku se pohybuje od 35.000 do 100.000 korun podle druhu a náročnosti budoucího fotovoltaického systému.

Dotaci můžete využít také na retenční nádrže, které jsou již zabudovány vedle domů. Zachytávání dešťové vody z okapů a zpevněných ploch můžete efektivně využívat pro zálivku.

VÝBĚR JE JEN NA VÁS
K dispozici je celkem 26 prostorných pozemků určených pro výstavbu Viladomů, Dvojdomů a samostatných vil, to vše na pozemcích o velikosti minimálně 2000 m2.
Všechny jednotky budou mít prostorné terasy s velkoformátovými okny nabízející výhledy do širokého okolí a vlastní zahrady.

Výstavba domů je kompletně dokončena.
Vnitřní vybavení nemovitostí a použité materiály naleznete v detailu jednotlivých nemovitostí.

V dnešní době ekologického a šetrného přístupu k přírodním zdrojům je třeba uvažovat v souvislostech do budoucna. Jsme tedy připraveni zprostředkovat i další služby, které je lepší vyřešit již v průběhu výstavby – realizaci vlastní studny včetně napojení na domácí vodárnu, tepelná čerpadla různého charakteru, rekuperační jednotky, solární panely pro ohřev vody či vytápění, realizaci venkovního bazénu apod.
Dále nabízíme služby bytového nebo zahradního architekta a finanční poradenství.

Díky charakteru lokality, moderní architektuře, kvalitním a přírodním materiálům a nadstandardnímu prostoru získáte hodnotné bydlení pro sebe a svou rodinu nedaleko Prahy.

Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.