Lesopark ČEPERKA

O PROJEKTU

BYDLENÍ V SRDCI PŘÍRODY

Lesopark Čeperka se nachází v menší obci Nouzov u Unhoště, na severovýchodním okraji křivoklátské vrchoviny v chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko, na dosah chráněné krajinné oblasti Český kras.

Moderní architektura s využitím přírodních materiálů, prostorné pozemky se vzrostlými stromy, jednotné architektonické řešení celé lokality, to jsou atributy rezidenčního projektu, který vzniká s cílem nabídnout bydlení bez kompromisů.

Připravili jsme pro Vás tři druhy bydlení. Oceňujete přednosti bytu se zahradou? Nebo je pro Vás důležitý větší dům a pozemek? A nebo dáváte přednost chráněnému soukromí s nadstandardně prostornou zahradou? Máme řešení pro všechny Vaše představy a přání.

VÝBĚR JE JEN NA VÁS

K dispozici je celkem 26 prostorných pozemků určených pro výstavbu Viladomů, Dvojdomů a samostatných vil, to vše na pozemcích o velikosti minimálně 2000 m2.

První etapa již byla zahájena, vybírat můžete z dvanácti bytů ve čtyřech VILADOMECH. Plynule navazuje výstavba dvojdomů. K prodeji jsou i samostatné pozemky ke stavbě rodinného domu pro náročnější klienty.

Všechny jednotky budou mít vlastní zahrady a prostorné terasy s velkoformátovými okny nabízející výhledy do širokého okolí.

Výstavba domů je kompletně dokončena.

Vnitřní vybavení nemovitostí a použité materiály naleznete v detailu jednotlivých nemovitostí.

V dnešní době ekologického a šetrného přístupu k přírodním zdrojům je třeba uvažovat v souvislostech do budoucna. Jsme tedy připraveni Vám zprostředkovat i další služby, které je lepší vyřešit již v průběhu výstavby – realizaci vlastní studny včetně napojení na domácí vodárnu, tepelná čerpadla různého charakteru, rekuperační jednotky, solární panely pro ohřev vody či vytápění, realizaci venkovního bazénu apod.

Dále nabízíme služby bytového nebo zahradního architekta a finanční poradenství.

Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.